Annexula

iPad için Kule Savunma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 0.99$
  • Boyut 35.2 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Navigation-Info Kft.
Annexula; iOS işletim sistemine sahip iPad cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, Annexula isimli bir organizmaya yardım ederek kendi kulelerini inşa etmesini ve düşmanlarını öldürmesini sağlayacağınız aksiyon ve macera dolu bir kule savunma oyunudu

Annexula; iOS işletim sistemine sahip iPad cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, Annexula isimli bir organizmaya yardım ederek kendi kulelerini inşa etmesini ve düşmanlarını öldürmesini sağlayacağınız aksiyon ve macera dolu bir kule savunma oyunudur.

Fantastik bir organizma dünyasına konuk olacağınız oyunda okyanusun ortasında bir adada kalan Annexula adlı organizmaya yardım ederek kendi savunma kulelerini inşa etmesini ve düşman yaratıkları öldürmesini sağlamalısınız. Her biri farklı yeteneklere sahip yaratıklar bulunan oyunda yaratıkların yeteneklerine göre stratejiler belirleyerek kulelerinizi bu stratejiye göre konumlandırmalısınız. Tek amacınız hayatta kalmak.

Annexula oyunu içerisinde; fantastik bir dünya, tekli oyuncu modu, 20 farklı harita, 12 farklı kule ve kullanabileceğiniz 6 farklı sihir gibi bir çok eğlenceli özellik bulunuyor.

Daha Fazla Göster
Annexula indir